Відбулися засідання постійних комісій Самгородоцької сільської ради

У ході підготовки до 16 сесії сільської ради, яка планується на 21 жовтня 2021 року, відбулися засідання постійних комісій Самгородоцької сільської ради, які провели голови постійних комісій під керівництвом сільського голови Сергія Лановика. Участь у роботі комісій також взяли старости сіл, заступник сільського голови, секретар та начальники відділів сільської ради, керівники комунальних підприємств та установ, які доповідали з питань, внесених до розгляду.

19.08.2021, 30.09.2021, 05.10.2021 – відбулися засідання постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою. Депутати розглянули майже дві сотні заяв, по кожній з яких було погоджено відповідні проекти рішень та винесено на розгляд сесії.

06.10.2021 – відбулися засідання постійних комісій з питань фінансів бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту та з гуманітарних питань.

Члени постійної комісії з гуманітарних питань розглянули питання приєднання села Лозівка до Збаразького старостинського округу з центром в селі Збараж та вирішили винести на розгляд сесії питання «Про внесення змін до рішення 4 сесії 8 скликання № 95-1/4-8 Самгородоцької сільської ради від 24 грудня 2020 року «Про утворення старостинських округів».

На спільному засіданні постійних комісій з питань фінансів бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту депутати обговорили питання перспективи розвитку медицини Самгородоцької сільської ТГ, по якому доповідала в.о. головного лікаря КП «Центр ПМСД Самгородоцької СР» Валентина Лобченко. Винесли на сесію затвердження Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Самгородоцької сільської ради на 2021-2025 роки. Погодили передачу в оперативне управління з правом балансоутримувача комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Самгородоцької сільської ради» частини приміщень (загальна площа 798,7 кв.м.), які знаходяться за адресою: с.Самгородок, вул. Деснянська, 2. Розглянули ряд клопотань щодо виділення коштів з сільського бюджету, які надійшли на розгляд постійних комісій.

З погодженими проектами рішень можна ознайомитися на сайті Самгородоцької сільської ради у розділі «Проекти рішень 16 сесії».

30 років від дня референдуму про незалежність України
01.12.2021 12:45
1 грудня 1991 року відбувся Всеукраїнський референдум щодо незалежності України. Бюлетень референдуму містив текст Акта проголошення незалежності України, ухваленого Верховною Радою 24 серпня…
ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДІЛОВОДА ЖУРБИНЕЦЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ САМГОРОДОЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗОЮ ЯКІВНУ КРЕДЕНЦЕР
30.11.2021 08:56
Нехай цвітуть під небом синьооким Ще довго-довго дні й літа, А тиха радість, чиста і висока, Щоденно хай до хати заверта! Бажаємо здоров'я, сонця у зеніті, Любові, доброти і щастя повен дім, …
День вшанування пам’яті жертв голодоморів
27.11.2021 10:57
Шановні жителі Самгородоччини! Дорогі земляки! 27 листопада, у четверту суботу листопада в Україні вшановують День пам'яті жертв голодоморів. Він був запроваджений Указом…