Апарат сільської ради

Начальник відділу земельних та екологічних питань: Сауляк Олександр Васильович
Державний реєстратор речових прав на нерухоме майно: Уперчук Анастасія Володимирівна
Начальник фінансового відділу: Поліщук Тетяна Сергіївна
Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності: Голик Наталія Андріївна
Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту: Бабкіна Ольга Олександрівна
Діловод села Воскодавинці: Штольц Юлія Іванівна
Діловод села Збараж: Сікалюк Надія Степанівна
Діловод сіл Зозулинці, Сошанське: Ладнюк Галина Петрівна
Діловод сіл Вівсяники, Мухувата: Кобилінська Людмила Анатоліївна
Діловод сіл Миколаївка, Лопатин, Великий Степ: Рак Ірина Петрівна
Завідувач сектору інвестицій: Дідук Анжеліка Олександрівна
Начальник служби у справах дітей: Чамор Ганна Андріївна
Діловод села Журбинці: Креденцер Зоя Яківна
Відділ соціального захисту населення, охорони здоров’я: Чернипко Микола Васильович
Інспектор з обліку комунального майна: Гуменюк Олег Миколайович
Діловод сіл Дубові Махаринці, Блажіївка: Джерук Тетяна Василівна
Діловод сіл Йосипівка, Малишівка: Гоменюк Світлана Анатоліївна
Діловод сіл Михайлин, Широка Гребля: Муляр Ганна Миколаївна
Начальник загального відділу, організаційної та кадрової роботи: Гуменюк Ольга Петрівна
Головний спеціаліст загальоного відділу, організаційної та кадрової роботи: Матвійчук Надія Григорівна
Інспектор (архіваріус) загального віділлу, організаційної та кадрової роботи: Голик Валентина Олександрівна
Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності: Іванюк Віра Василівна
Головний бухгалтер фінансового управління: Лавренюк Оксана Францівна
Головний спеціаліст по доходах та видатках: Мацюк Марина Віталіївна
Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту: Гаврик-Максимчук Юлія Олександрівна
Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту: Марчук Людмила Василівна
Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту: Хрищенюк Андрій Леонідович
Головний бухгалтер відділу освіти, культури, молоді та спорту: Волинець Оксана Олексіївна
Інспектор з бухгалтерського обліку відділу освіти, культури, молоді та спорту: Білецька Яна Русланівна
Бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти, культури, молоді та спорту: Анісімова Марія Василівна
Бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти, культури, молоді та спорту: Ящук Ірина Олексіївна
Бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти, культури, молоді та спорту: Волинець Лариса Анатоліївна
Головний бухгалтер відділу соціального захисту та охорони здоров'я: Лавренюк Олена Францівна
Головний спеціаліст відділу соціального захисту та охорони здоров'я: Шиманський Вадим Станіславович
Провідний спеціаліст відділу соціального захисту та охорони здоров'я: Шумська Ірина Володимирівна
Фахівець із соціальної роботи відділу соціального захисту та охорони здоров'я: Байда Олена Анатоліївна