Апарат сільської ради

Сауляк Олександр Васильович
Начальник відділу земельних та екологічних питань
Уперчук Анастасія Володимирівна
Державний реєстратор речових прав на нерухоме майно
Поліщук Тетяна Сергіївна
Начальник фінансового відділу
Голик Наталія Андріївна
Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності
Бабкіна Ольга Олександрівна
Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту
Штольц Юлія Іванівна
Діловод села Воскодавинці
Сікалюк Надія Степанівна
Діловод села Збараж
Ладнюк Галина Петрівна
Діловод сіл Зозулинці, Сошанське
Кобилінська Людмила Анатоліївна
Діловод сіл Вівсяники, Мухувата
Рак Ірина Петрівна
Діловод сіл Миколаївка, Лопатин, Великий Степ
Дідук Анжеліка Олександрівна
Завідувач сектору інвестицій
Чамор Ганна Андріївна
Начальник служби у справах дітей
Креденцер Зоя Яківна
Діловод села Журбинці
Чернипко Микола Васильович
Відділ соціального захисту населення, охорони здоров’я
Гуменюк Олег Миколайович
Інспектор з обліку комунального майна
Джерук Тетяна Василівна
Діловод сіл Дубові Махаринці, Блажіївка
Гоменюк Світлана Анатоліївна
Діловод сіл Йосипівка, Малишівка
Муляр Ганна Миколаївна
Діловод сіл Михайлин, Широка Гребля
Гуменюк Ольга Петрівна
Начальник загального відділу, організаційної та кадрової роботи
Матвійчук Надія Григорівна
Головний спеціаліст загальоного відділу, організаційної та кадрової роботи
Голик Валентина Олександрівна
Інспектор (архіваріус) загального віділлу, організаційної та кадрової роботи
Іванюк Віра Василівна
Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності
Лавренюк Оксана Францівна
Головний бухгалтер фінансового управління
Мацюк Марина Віталіївна
Головний спеціаліст по доходах та видатках
Гаврик-Максимчук Юлія Олександрівна
Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту
Марчук Людмила Василівна
Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту
Хрищенюк Андрій Леонідович
Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту
Волинець Оксана Олексіївна
Головний бухгалтер відділу освіти, культури, молоді та спорту
Білецька Яна Русланівна
Інспектор з бухгалтерського обліку відділу освіти, культури, молоді та спорту
Анісімова Марія Василівна
Бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти, культури, молоді та спорту
Ящук Ірина Олексіївна
Бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти, культури, молоді та спорту
Волинець Лариса Анатоліївна
Бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти, культури, молоді та спорту
Лавренюк Олена Францівна
Головний бухгалтер відділу соціального захисту та охорони здоров'я
Шиманський Вадим Станіславович
Головний спеціаліст відділу соціального захисту та охорони здоров'я
Шумська Ірина Володимирівна
Провідний спеціаліст відділу соціального захисту та охорони здоров'я
Байда Олена Анатоліївна
Фахівець із соціальної роботи відділу соціального захисту та охорони здоров'я
Поділитися: