Святкування Дня села у Самгородку

«Йду любим серцю Самгородком, де панує чарівна красуня – осінь. Жовтень… Багряні листочки прикрашають дерева та лагідно злітають додолу. Погода перемінлива, часом гріє тепле сонечко, аж раптом зривається лютий вітер, ми кутаємось в теплий одяг та все ж… насолоджуємось життям! Життям у такому милому серцю селі!»

Із таких поетичних рядків нашої відомої землячки Інни Кульської 09 жовтня 2021 в приміщенні місцевого будинку культури розпочалося святкування Дня села у Самгородку.

Перше слово для привітання надали очільнику Самгородоцької територіальної громади Сергію Лановику. Виступаючи перед присутніми, голова привітав усіх із днем села та престольним святом Іоана Богослова. Побажав щедрої Божої благодаті, духовної наснаги і добробуту, міцного здоров’я та мирного неба над головою!

З найкращими побажаннями та привітаннями до жителів села та усіх присутніх на святі звернулися почесні гості, а саме: депутати обласної ради Олександр Бабчук, Ілля Гуменчук, Ірина Колесник та Павло Пойда, представник від Хмільницької райдержадміністрації Олександр Пузир, Махнівський сільський голова Павло Кузьмінський, Глуховецький селищний голова Олександр Амонс.

Після урочистої частини розпочався святковий концерт. Свої таланти продемонстрували не лише колективи та артисти нашої громади, а й також завітали: співак Олександр Бонюк з Махнівки, артист Володимир Афанасьєв з Глухівців та народний аматорський колектив «Рута-м’ята» з Калинівки.

Усі присутні мали можливість насолодитися гарними та мелодійними піснями від Івана Махибороди, народного фольклорного ансамблю «Мальви», Анни Кочубейник та Віталіни Большанек, запальними сучасними танцями від учасників зразкового хореографічного ансамблю «Зірки Арчі» та музичними композиціями від Галини Лошак, Петра Нечипоренка та Миколи Марченка.

Всіх присутніх пригощали смачним короваєм, гарячою козацькою юшкою, та апетитним шашликом.

А на завершення були «танці» та салют!

Бажаємо усім мешканцям великої Самгородоцької громади не забувати, що село - це велика родина, де кожен робить свій вклад для розвитку рідного краю.

30 років від дня референдуму про незалежність України
01.12.2021 12:45
1 грудня 1991 року відбувся Всеукраїнський референдум щодо незалежності України. Бюлетень референдуму містив текст Акта проголошення незалежності України, ухваленого Верховною Радою 24 серпня…
ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДІЛОВОДА ЖУРБИНЕЦЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ САМГОРОДОЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗОЮ ЯКІВНУ КРЕДЕНЦЕР
30.11.2021 08:56
Нехай цвітуть під небом синьооким Ще довго-довго дні й літа, А тиха радість, чиста і висока, Щоденно хай до хати заверта! Бажаємо здоров'я, сонця у зеніті, Любові, доброти і щастя повен дім, …
День вшанування пам’яті жертв голодоморів
27.11.2021 10:57
Шановні жителі Самгородоччини! Дорогі земляки! 27 листопада, у четверту суботу листопада в Україні вшановують День пам'яті жертв голодоморів. Він був запроваджений Указом…