Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області оголошено конкурсний відбір кандидатів на службу в поліції

Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області оголошено конкурсний відбір кандидатів на службу в поліції із зайняттям вакансій:

Інспектор ( взводу, роти, батальйону, полку) Департаменту поліції особливого призначення «Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють»

грошове забезпечення від 25700 грн

Поліцейський ( взводу, роти, батальйону, полку) Департаменту поліції особливого призначення «Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють»

грошове забезпечення від 24800 грн

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету на сайті https://nabir.np.gov.ua, де також можна отримати всю необхідну інформацію про оголошену вакансію, вимоги до кандидатів та етапи конкурсного відбору.

За роз’ясненнями з питань конкурсного відбору звертатися до управління кадрового забезпечення ГУНП у Вінницькій області за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 10, каб.111.
Телефон для довідок : (0432) 594-222, (067) 430-52-67,
(095) 280-22-20.

Поділитися:

Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області оголошено конкурсний відбір кандидатів на службу в поліції
22.06.2026 17:31
Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області оголошено конкурсний відбір…
СНПК: що треба знати та де отримати допомогу?
18.06.2026 12:55
Протидія російській агресії Соціальний захист Сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом (СНПК) — це вираження влади агресора, домінування в межах колективної…
ДСНС інформує
17.06.2026 08:40
Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування