Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Тому наше основне завдання – виховати своїх дітей порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі. А ще – прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури.

Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої держави, а значить – майбутнє Самгородоцької громади.

Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

З повагою,

сільський голова Сергій Лановик

Поділитися:
З ДНЕМ УЧИТЕЛЯ!
29.09.2023 12:06
Дорогі працівники освіти, ветерани педагогічної праці та молоді педагоги! Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем вчителя, та дякуємо…
29 вересня - День пам’яті трагедії Бабиного Яру
29.09.2023 09:45
Бабин Яр - одне з найвідоміших пам'ятних місць, пов'язаних із людською трагедією. У роки Другої світової війни це місце нацистського геноциду. Тут починаючи з 29 вересня 1941 року і до жовтня 1943…
З днем дошкілля!
24.09.2023 10:21
Шановні працівники дошкільної освіти! Сердечно вітаю Вас із професійним святом – Всеукраїнським днем дошкілля! Саме ви, шановні працівники дошкільних закладів, спільно з батьками, дбаєте про…