1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Тому наше основне завдання – виховати своїх дітей порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі. А ще – прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури.

Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої держави, а значить – майбутнє Самгородоцької громади.

Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

З повагою,

сільський голова Сергій Лановик

Поділитися:
Анастасія Саєнко переможниця ІІІ (обласного ) етапу конкурсу з української мови імені Петра Яцика
26.01.2022 14:51
Вітаємо Анастасію Сененко, ученицю 5 класу Широкогребельського ЗНВК І-ІІІ ступенів «Школа-дитячий садок» та Світлану Леонідівну Гнатюк, учителя української мови, з перемогою у ІІІ (обласному)…
«Кубок Самгородоцької громади» з волейболу!
25.01.2022 15:50
23 січня 2022 року у Дубовомахаринецькому ЗНВК «Школа-дитячий садок» І-ІІІ ступенів відбувся турнір з волейболу за «Кубок Самгородоцької громади» серед чоловічих команд. Щоб…
Про запровадження «ПОМАРАНЧЕВОГО» рівня епідемічної небезпеки у Вінницькій області.
25.01.2022 14:44
Шановні жителі Самгородоцької громади Повідомляємо про те, що у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19, 22 січня 2022 року було проведене чергове засідання обласної…