Психологічна підтримка ветеранів: де шукати допомогу?

Психологічна підтримка ветеранів – невідʼємна частина адаптації учасників і учасниць бойових дій до нового етапу життя. Щоб ветерани, ветеранки та їхні родини не залишалися сам на сам зі своїми емоціями, Український ветеранський фонд започаткував Гарячу лінію кризової підтримки.

Після повернення додому для учасників і учасниць бойових дій відкривається новий шлях. Перед ними постають нові випробування, нові виклики та нове навчання. Різка зміна обстановки, пережитий досвід та питання “Що далі?” неабияк впливають, зокрема, на емоційний стан людини.

Психологічна підтримка ветеранів Українського ветеранського фонду працює у двох напрямках:

  • щонеділі ми зустрічаємося на онайн-сесіях, де обговорюємо наші почуття та проблеми. Це коло однодумців, де кожен розуміє пережитий досвід один одного.
  • цілодобово та безоплатно працює Гаряча лінія допомоги УВФ. Наші фахівці забезпечують психологічну підтримку ветеранів, а також членам їхніх родин та людям, які відчувають тривожність через обстріли, події в країні та не можуть самостійно справитися з емоціями.

Фахівці Гарячої лінії – це кваліфіковані психологи, які пройшли спеціальне навчання з кризової допомоги та підтримки. Кожен з них має великий практичний досвід.ʼ

Новий ролик Українського ветеранського фонду про психологічну підтримку ветеранів демонструє, що кожен новий крок – це новий виклик. Ми готові підтримувати ветеранів, ветеранок та їхні родини на кожну етапі нового життя.

Гаряча лінія кризової підтримки — це першомомента допомога для ветеранів, їхніх родин та всіх українців у складних ситуаціях.

0-800-33-20-29 – лінія безоплатна та працює 24/7.

Цей проєкт став можливим завдяки програмі Український Фонд Швидкого Реагування, яку втілює IREX in Ukraine за підтримки Державного департаменту США.

Поділитися:

Інформаційні матеріали до 91-х роковин Голодомору 1932–1933 років
22.11.2024 10:01
Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2024-му День пам’яті жертв голодоморів припадає…
21 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ
21.11.2024 12:28
День Гідності та Свободи відзначають щорічно 21 листопада згідно з указом президента України № 872/2014 від 13 листопада 2014 року. Цей день установлено «з метою збереження й донесення до…
Соціологічне опитування «Безпека та довіра»
20.11.2024 14:25
Харківський національний університет внутрішніх справ спільно з Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області реалізуюють черговий етап щорічного моніторингового дослідження «Безпека…