ДСНС спільно з ЮНІСЕФ і МВС продовжують знайомити підлітків із важливими правилами безпечної поведінки.

Формування безпечного середовища для підростаючого покоління — наш незмінний пріоритет!

ДСНС спільно з ЮНІСЕФ і МВС продовжують знайомити підлітків із важливими правилами безпечної поведінки.

Узимку навколо чатує чимало небезпек: вибухонебезпечні предмети, що можуть ховатися під снігом, крига на водоймах, неосвітлені дороги, ожеледиця, бурульки...

Щоб уберегти наших дітей, уникнути травмувань і трагедій, реалізовуємо яскраву зимову інформаційну кампанію «Спільно до безпеки. Зимові пригоди без шкоди». Знайомимо підлітків із важливими правилами безпечної поведінки взимку.

Відеоролики, тіктоки, інформаційні дописи в соцмережах, роздаткові друковані матеріали для дітей та їх батьків (ліфлет та газета “Палаючі новини”), реклама на відеобордах, інформаційні постери у транспорті та місцях скупчення людей.

Інформаційна кампанія позиціонує ризиковану поведінку, як антитренд і подає правила у розважальній формі, з використанням сленгу й релевантних прикладів. Ніяких «можна» — «не можна», тільки «це норм двіж», а це — «лютий крінж».

Згідно зі статистикою, минулого зимово-весняного холодного періоду (грудень 2022 р. — квітень 2023 р.) на водних обʼєктах України загинуло 216 людей, з них 12 — діти.

Водночас Україна залишається однією з найбільш замінованих країн світу: близько 30% території потенційно забруднені вибухонебезпечними предметами. За даними Міноборони, у період з 24 лютого 2022 р. по 26 грудня 2023 р. через вибухонебезпечні предмети загинуло 277 людей, із них 14 дітей. Поранено 608 громадян, з яких 74 — діти.

Наша основна мета — донести правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, на вулиці в темний час доби, на замерзлих водоймах, під час ожеледиці, у сезон бурульок. Зокрема надати алгоритми дій у разі виникнення небезпечної ситуації. Щоб дорослим було простіше пояснювати, як слід поводитися, а як — ні, матеріали вже містять відповіді на вірогідні підліткові «чому?».

Кампанія побудована на кількох інсайтах:

По-перше, підлітки орієнтовані на ризиковану поведінку, бо в такий спосіб вони отримують досвід, через який дорослішають.

По-друге, діти пропускають «повз вуха» батьківські настанови й заборони в дусі «бо я так сказала». Водночас вони дуже чутливі до зворотного зв’язку від однолітків.

Рекомендовані до перегляду аудіо та відео :

Посилання на відео: https://drive.google.com/drive/folders/1Z6YUE1JmWeX70-rA9D1Xb6SP3K0HzQq1

Посилання на аудіо: https://fex.net/uk/s/sydk7sm

Поділитися:

КОНКУРС “ВАРТО: ДІЯТИ”
18.04.2025 11:24
Український ветеранський фонд Мінветеранів розпочинає приймати заявки на нову грантову програму “Варто діяти”, яку реалізує у партнерстві з Kernel та SKELAR. Ветерани, їхні рідні та…
Про виконання вимог законодавства та з метою сприяння покращенню умов ведення підприємницької діяльності
09.04.2025 09:37
Хмільницьке районне управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області повідомляє, що Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 3 листопада 2023 р. № 1143 «Про внесення змін до Порядку подання…
До уваги представників органів місцевого самоврядування та громадськості!
01.04.2025 15:01
Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування з метою вивчення проблематики законодавчого забезпечення…