Ветеранський розвиток в Україні: ветеранський бізнес, підтримка, можливості

Український ветеранський фонд Мінветеранів активно працює над забезпеченням ветеранів, їх родин та вдів загиблих військовослужбовців необхідними ресурсами для успішної реінтеграції в цивільне життя. Фонд надає широкий спектр послуг та допомоги ветеранам, включаючи фінансування підприємницьких ініціатив через конкурси “Варто”, кризову психологічну підтримку через гарячу лінію, безоплатні юридичні консультації, освітні курси для адаптації до цивільного життя, а також проведення аналітичних досліджень для визначення потреб ветеранської спільноти. Ці ініціативи спрямовані на підтримку ветеранів у відкритті ветеранського бізнесу, боротьбі з тривогою, забезпеченні пільг для родин загиблих, та інтеграції в сільськогосподарську та оборонно-промислову діяльність.

Розповідаємо про можливості для ветеранів, ветеранок та членів їхніх сімей від Українського ветеранського фонду.

Ветеранський бізнес

Фонд регулярно проводить конкурси з фінансування ветеранського бізнесу та членів їхніх родин “Варто”. Проєкти відбирають та оцінюють незалежні експерти. Ветеранський бізнес може отримати фінансову підтримку Фонду від 500 тисяч до 3 мільйонів гривень. Детально про конкурси та процедуру відбору проєктів ветеранського бізнесу, проєктів громадських об’єднань – на нашому сайті https://veteranfund.com.ua/

Крім того, інформація про ветеранський бізнес та інші можливості для ветеранів доступна на сайті Дія.Бізнес – це унікальний навігатор, який спрощує доступ до програм підтримки, грантів та можливостей. Український ветеранський фонд разом із командою сайту зібрали чимало корисної інформації для підтримки ветеранського бізнесу: https://cutt.ly/wwN0Jh0G

Гаряча лінія кризової підтримки

Гаряча лінія кризової підтримки Українського ветеранського фонду – це перша допомога для ветеранів, їхніх родин та всіх українців у складних ситуаціях та психологічна підтримка. Кваліфіковані психологи на звʼязку цілодобово та надають підтримку. Ветерани, чинні військові, їхні родини та всі, хто потерпає від війни у складних ситуаціях, можуть телефонувати на номер:

0 800 33 20 29

Гарячу лінію кризової допомоги Українського ветеранського фонду запустили 27 червня 2022 року. Цей проєкт став можливим завдяки програмі Українського Фонду Швидкого Реагування, яку втілює IREX in Ukraine за підтримки Державного департаменту США.

Гаряча лінія психологічної підтримки входить до всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативою Олени Зеленської “Ти як?’’.

Юридичні консультації

Ветерани, чинні військові та їхні родини можуть отримати безоплатну допомогу у питаннях, пов’язаних з отриманням статусу ветерана, оформити УБД, соціальними гарантіями та пільгами, захистом їхніх прав та інтересів. Щоб отримати індивідуальну письмову консультацію, необхідно заповнити форму: https://cutt.ly/cwIRc1ZM.

Освітні можливості

Разом з UCU-online ми підготували курс “Повернення з війни: розум, тіло, соціум”. Цей курс – це можливість для українських ветеранів та членів їхніх сімей отримати інформацію про те, як адаптуватися до цивільного життя. Курс охоплює такі теми, як психологічна адаптація, реабілітація та соціальна інтеграція, зокрема як започаткувати ветеранський бізнес.

Аналітичні дослідження

Ми систематично здійснюємо соціологічні дослідження, щоб глибше зрозуміти потреби ветеранів, зокрема у сферах ветеранського бізнесу, психологічної підтримки, освітніх можливостей та працевлаштування, а також виявити проблеми, з якими вони стикаються. Це дозволяє нам визначати напрямки нашої подальшої роботи на державному рівні. Ознайомитися з результатами наших досліджень можна тут: https://veteranfund.com.ua/analitics/

З усіма нашими проєктами можна ознайомитися за посиланням: https://veteranfund.com.ua/projects/

Поділитися:

Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» запрошує медиків до своєї команди!
25.11.2024 11:33
Стань тим, хто рятує життя наших захисників, які щодня протистоять ворогу заради свободи та майбутнього України. Якщо ти маєш медичну освіту, практичні навички та готовність допомагати на…
Інформаційні матеріали до 91-х роковин Голодомору 1932–1933 років
22.11.2024 10:01
Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2024-му День пам’яті жертв голодоморів припадає…
21 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ
21.11.2024 12:28
День Гідності та Свободи відзначають щорічно 21 листопада згідно з указом президента України № 872/2014 від 13 листопада 2014 року. Цей день установлено «з метою збереження й донесення до…